Dworek Kowal
Kowal, kujawsko-pomorskie
- 3 490 000 zł
- 1 500 m²
- 2 326,67 zł/m²
Justyna Stęplews...
Skontaktuj się
Dworek Kowal
Kowal, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
18 kwietnia 2026
Dworek Kowal
Zaktualizowane: 18 kwietnia 2026
3 490 000 zł 1 500 m² 2 326,67 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dworek/pałac
17
72 000 m²
garaż wolnostojący
1850
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dworek/pałacLiczba pokoi:
17Powierzchnia działki:
72 000 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
1850Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 3 490 000 zł (2 326,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 1 500 m², 17 pokoi (8 sypialni); stan: dobry
- Budynek: dworek/pałac; rok budowy: 1850
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: inne
- instalacje: częściowo wymienione; okna: częściowo wymienione, drewniane
- Działka: 72 000 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
- Kuchnia: oddzielna
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: pompa ciepła, olej opałowy
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (8 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: JUSTYNA NIEMANN-STĘPLEWSKA "BIO", zaktualizowane: 18.04.2026
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Kowal, włocławski, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
AtrakcyjnyZesp.pałac.-parkowy 7,2 HA w dużym stopniu .odrestaurowany- Włocławek20KM
Zabytkowy pałac ,spichlerz ,park wpisane ro rejestru zabytków pod numerem nr rej.98/A z 1.03.1984 r. .
Nieruchomość w pobliżu parku narodowego , licznych jezior, pól i lasów .
Jest na wzniesieniu ,malowniczo położony ,z jednej strony otacza go duży staw ,drugi mniejszy znajduje się od strony głównej bramy wjazdowej . (...)